Chemia w Scenografii

chemiaW piątek, 4 marca o godz. 19 w Scenografii rozpocznie się koncert formacji Chemia. Jako support pojawi się Killing Silence. Bilety kosztują: 30zł przedsprzedaż i 40zł w dniu koncertu.

CHEMIA kontynuuje swoją trzecią trasę koncertową. Trasa promuje najnowszy album “LET ME”. Krążek Chemii „LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazuje się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafia na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Ostatni – I love you so much – trafia na rotację i listę przebojów w kultowej Trójce.
Wszystko to skutkuje europejską trasą koncertową ze znanym brytyjskim zespołem Skindred. Chemia odwiedza Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie spotyka się z fantastycznym przyjęciem.
W lutym 2016 roku, album pojawia się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

KILLING SILENCE – Ta kapela to energetyczny kopniak, którego długo nie zapomnisz! Przyjdź na koncert i przekonaj się dlaczego wygrali Antyfest 2014 i zagrali przed Black Sabbath na Impact Festival. Rockowy power zawarty w gitarowych riffach i hipnotyzujący wokal zapewni Ci pozytywny odlot jakiego jeszcze nie przeżyłeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *