cheap-drugs-hardcore-punk-w-grandzie

Zapraszamy na koncert belgijskiego hard-core-punkowego zespołu Cheap Drugs, który odbędzie się w klubokawiarni Granda w poniedziałek 28 października.

Zespół zaplanował 5 koncertów w Polsce z czego 3 im wypadły i przy spontanicznej pomocy zagra także w naszym mieście. Cheap Drugs piszą o sobie na swojej stronie, że zapewniają swoją muzyką „uderzeniową dawkę bezkompromisowego hard core punka, sięgającego korzeniami do punka lat 80tych, a ich chwytliwe piosenki podsycą uwielbienie i ekscytację każdego fana hardcorepunkowego grania.” Zespół od miesięcy jest w koncertowej trasie więc przywiozą ze sobą mega emocje.

Wpadajcie wesprzeć Belgów! Start w poniedziałek (28.10 br) o godz. 20:00. Wejście po 8 PLN. Więcej informacji o zespole znajdziecie na ich facebookowym profilu.

***

Granda, to pierwsza w Łodzi kawiarnia wegańska z zacięciem fairtrade’owym! W ciągu tygodnia współpracuje z organizacjami społecznymi, organizując pokazy filmowe, dyskusje i debaty. W weekendy właściciele zapraszają na koncerty wzbogacone setem dj’skim.

W Grandzie można także zjeść tanio i przede wszystkim 100% wegańsko. W swojej ofercie kawiarnia ma między innymi zupy, dania główne, przekąski, desery i wiele innych! Codziennie tworzone menu sprawia, że zawsze można zjeść tam coś nowego. Własciciele oferują również duży wybór napojów, herbat, czekolad i kawę FairTrade.

Wjazd do kawiarni przez bramę naprzeciwko skrzyżowania ul. P.O.W. z Rewolucji 1905 r., zaraz za wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Lokal mieści się pod hostelem La Granda (ul.Rewolucji 1905 r. 48).

(Tekst i Fot. – Mat.Prasowe)

Więcej o koncertach na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Industrialna dyscyplina w klubie DOM
sokol
Sokół i Marysia Starosta w Bedroomie
Bond in Concert w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*