Chassis i Veira w New Yorku

chassis-fotoW środę, 20 września o godz. 20 w New Yorku wystąpią Chassis i Veira. Bilety w cenie: 15 zł przedsprzedaż/ 25 zł w dniu koncertu.

Po chwilowym oddechu zespół CHASSIS wraca na sceny z nowym materiałem i z jeszcze większą dawką energii! Doskonale przyjęty koncert z Acid Drinkers i Korn w ramach 11 Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty potwierdza, że trójmiejska formacja jest w znakomitej formie. Warto wspomieć, że Chassis supportowało tą legendarną amerykańską grupę już po raz trzeci! Materiał przygotowany na jesienną trasę zawierał będzie największe przeboje Chassis a także sporą ilość nieopublikowanych jeszcze piosenek planowanych na nowy album.

VEIRA to nieszablonowa artystka. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów poruszająca się swobodnie w wielu stylach muzycznych. Aktualna propozycja tej zdolnej studentki wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku to muzyka z pogranicza EDM i POP na koncertach łączona z agresywniejszym rockowym sznytem. Umiejętności wokalne i kompozytorskie od kilku lat rozwija również pod okiem trenera wokalnego Josha Alamu znanego ze współpracy z The Voice of UK. W tym roku dzieliła scenę z takimi muzykami jak Federico Malaman, Hadrien Feraud, Or Lubianiker(basista Marty Friedman) czy pianista Jerry Leonide i perkusista Nicolas Viccaro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *