charliekocha28 kwietnia o godz. 20 Kino Charlie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Charlie Kocha Kobiety. Bilety dla Pań w cenie 14 zł – z biletem kawa w kinowej kawiarence za 2 zł.

Charlie kocha kobiety to pokazy premierowe i przedpremierowe, które odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca. W repertuarze Charlie kocha kobiety znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki niezobowiązujących komedii, jak i wielbicielki kina ambitnego. Seansom towarzyszą również liczne atrakcje i konkursy z nagrodami przygotowane we współpracy z partnerami kina Charlie.

Podczas kwietniowego spotkania odbędziemy podróż do Indii, zarówno za sprawą filmu, który obejrzymy, jak i niespodzianki przygotowanej przez restaurację Ganesh (Łódź, Piotrkowska 96). Widzów pokazu przedpremierowego Drugiego Hotelu Marigold zapraszamy na degustację przysmaków kuchni indyjskiej.
       
Drugi Hotel Marigold – Kontynuacja zaskakującego przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. W rolach głównych: Richard Gere, nagrodzona Oscarem Judi Dench, Dev Patel, dwukrotna laureatka Oscara Maggie Smith, Bill Nighy, Celia Imrie i Penelope Wilton.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
f8
Premiery kinowe – kwiecień 2017
Baner_urodzinowy
2. urodziny Kina Bodo
grandoff
Replika 9. edycji Festiwalu Grand OFF

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*