Charlie Kocha Kobiety

W czwartek, 25 kwietnia od godz. 19 kino Charlie zaprasza na cykl Charlie Kocha Kobiety. Najpierw wydarzenia towarzyszące, a od godz. 20 pokaz przedpremierowy filmu Podwójne życie. Wstęp: 20/18 zł, dla pań 15 zł * z biletem na seans Charlie Kocha Kobiety, kawa w kinowej kawiarni w cenie 2 zł

Podwójne życie to film w reżyserii Oliviera Assayasa, twórcy m.in. filmów Sils Maria oraz Personal Shopper. W rolach głównych zobaczymy: Juliette Binoche, Guillaume Caneta czy Vincenta Macaigne’a. To uwodzicielski i przewrotny obraz bawiący się pojęciem wierności. W filmie dotyczy ono zarówno kilku zdradzających się osób, perwersyjnej relacji fikcji do rzeczywistości, jak również rewolucji technologicznej, która każe nam porzucać stare przyzwyczajenia.

Paryska bohema, przeżywa właśnie kryzys wieku średniego. Leonard, pisarz snobujący się na bycie offline, pragnie wydać kolejną powieść, będącą zapisem romansu z pewną aktorką. Jego wydawca, przystojny karierowicz Alain, odrzuca książkę, bo o wiele bardziej pasjonuje go teraz świat e-booków, a dokładnie atrakcyjna doradczyni do spraw digitalizacji. Alainowi umyka więc, że jego żona, marząca o ambitnej roli serialowa aktorka Selena, spotyka się z pewnym pisarzem, którego partnerka także nie wie o zdradzie, bo jest zbyt zajęta ogarnianiem PR–u prowadzącego podwójne życie polityka…

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE OD GODZ. 19:00

ORIFLAME SWEDEN Przed pokazem zapraszamy na zapoznanie się z nową ofertą kosmetyków z firmy Oriflame.
DOKTOR MARCHEWKA Panie uczestniczące w pokazie, przed projekcją będą miały szansę na zbadanie swojego wzroku dzięki Doktorowi Marchewce.
BEAUTY HOUSE. STUDIO URODY Przed pokazem zapraszamy na zabieg masażu dłoni z wykorzystaniem parafiny. Panie będą mogły skorzystać również z masażu odprężającym plecy, barki i kark.
NATURHOUSE. ŁÓDŹ RETKINIA Podczas kwietniowego pokazu, będzie można również zasięgnąć porad dietetycznych.

PODCZAS SPOTKANIA, BĘDZIE MOŻNA WYGRAĆ PREZENTY OD NASZYCH PARTNERÓW:

zestawy prezentowe od ORIFLAME
bon prezentowy od DOKTOR MARCHEWKA
vouchery od BEAUTY HOUSE. STUDIO URODY
upominki i voucher od NATURHOUSE. ŁÓDŹ RETKINIA
zestawy prezentowe od GABRIELLA. RAJSTOPY & POŃCZOCHY
zestawy prezentowe od DEVELEY
zaproszenia od TEATRU WIELKIEGO
vouchery od VERA SPORT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy