Charlie_Kocha_KobietyUwielbienie dla kobiet odziedziczyliśmy po naszym czterokrotnie żonatym patronie – Panie w Kinie Charlie cieszą się wyjątkowymi względami, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy cykl filmowy pod hasłem Charlie kocha kobiety – pokazy przedpremierowe. Dowodów miłości jest naprawdę wiele…

Najbliższy odbędzie się 30 stycznia o godz. 20. Wstęp dla Pań: 15 zł – z biletem na seans Charlie Kocha Kobiety, kawa w kinowej kawiarence w cenie 2 zł.

W jego programie nie tylko spotkanie z filmem o tematyce kobiecej, ale także ciekawi partnerzy, porady i konsultacje na temat najnowszych trendów w świecie kosmetyków, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, sesje zdjęciowe oraz darmowe usługi kosmetyczne i kupony rabatowe do najciekawszych miejsc w Łodzi.

W repertuarze zaprezentujemy przedpremierowo najnowszy film reżyserki hitu „Moje córki krowy” Kingi Dębskiej – „Plan B”. W obsadzie znaleźli się: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszczyk i inni. Na ekranie zobaczymy również jedną z najbardziej utalentowanych młodych polskich aktorek. Małgorzata Gorol już stała się cenioną aktorką teatralną. Najpierw przez trzy lata można było oglądać ją na deskach Teatru Polskiego w Warszawie, a od zeszłego roku zasiliła ekipę Teatru Starego w Krakowie. Jej „Plan B” nastawiony jest na pokonanie alienacji, z jaką mierzy się całe pokolenie współczesnych trzydziestolatków.

W programie wydarzeń towarzyszących wielkie atrakcje w postaci stoiska Beauty House (malowanie paznokci i masaż parafinowy dłoni), bezpłatne badanie wzroku, które przeprowadzi zawsze zwarty i gotowy Doktor Marchewka, stoisko Oriflame.

Plan B
reż. Kinga Dębska / dramat / Polska 2018

Film o miłości – pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami.  Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SEA
Animowana Azja Południowo-Wschodnia z Festiwalu CRAFT
BAJKA_O_JASIU_I_MALGOSI_TALE_OF_HANSEL_AND_GRETEL
Laureaci O!PLA 2013 w Izraelu
Premiery kinowe – marzec 2021

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*