charliekocha

30 czerwca o godz. 20 w Kinie Charlie rozpocznie się kolejna odsłona cyklu Charlie Kocha Kobiety. Bilety kosztują 14 zł. W cenie biletu lampka wina.

Uwielbienie dla kobiet odziedziczyliśmy po naszym czterokrotnie żonatym patronie – Panie w kinie Charlie cieszą się specjalnymi względami, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy cykl filmowy Charlie kocha kobiety – pokazy przedpremierowe, które odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca.  W repertuarze Charlie kocha kobiety znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki niezobowiązujących komedii, jak i wielbicielki kina ambitnego. Seansom towarzyszą również liczne atrakcje i konkursy z nagrodami przygotowane we współpracy z partnerami kina Charlie.

Idol
reż. Dan Fogelman / komedia / USA 2014 / 106`
Gwiazdorska obsada w pełnej życia i nadużycia komedii.
Danny Collins był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny i odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami.
Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
BANER2
O!PLA w Łodzi – 2 odsłona
Święto Łodzi Filmowej
Soundedit ’19 – Kino Bodo: filmy, zniżki i spotkania

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*