20121022-IMG_0312Gwiazda internetu, CeZik, po raz drugi pojawił się w Łodzi. I znów Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury pękał w szwach.

Jak piszą o nim w materiałach promocyjnych: „CeZik to prosty chłopak. Lubi grać na gitarze, napić się piwa i długo pospać. Pewnego dnia postanowił, że chce od życia czegoś więcej – dzielić się z innymi tym, co potrafi robić najlepiej. Z pomocą przyszły dobrodziejstwa internetu, dzięki któremu pokazał Polsce kilka swoich muzycznych sztuczek i ku jego zdziwieniu – spodobało się! Jego klipy obejrzano ponad 23 miliony razy.”.

Podczas poniedziałkowego, prawie dwugodzinnego, występu CeZik zaprezentował wiele ze swoich hitów, m.in. Balladę Nejmana, Forfiter Blues oraz Krzysia. Kolejne piosenki przerywał anegdotami – mogliśmy dowiedzieć się o jego koleżance z chata – Oli z Łodzi, o rozpyleniu gazu w Skierniewicach, a także np. o tym, że nosił pieluchy do 6-7 roku życia.

joomplu:43970

CeZik wystąpił w Łodzi dwa razy. Dwa razy oglądał, a także aktywnie uczestniczył w imprezie tłum jego fanów. Nie zabrakło pisków i okrzyków, koszulek z napisem „Forfiter”. Szkoda, że tym razem żadna bielizna nie pojawiła się na scenie, poprzednio fanki rzucały pokaźnymi galotami w muzyka.  Tak żywiołowe przyjęcia zapewne spowodują, że CeZik w naszym mieście pojawi się jeszcze niejeden raz.

/fot. MB

/fot. Łukasz Majkowski

Zobacz także:

CeZik w Śródmiejskim Forum Kultury (foto)

Bajzel wystąpił w ŚFK (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2040
KAT & Roman Kostrzewski w New Yorku (foto)
IMG_5414
Snowid w DOMU (foto+wideo)
_MG_9880
Grand Prix Jazz Melomani 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*