0506212_178Bałuty, latający stanik oraz pytanie – kiedy zagrasz w Łodzi, to główne motywy niezwykłego „kameralnego aktu solowego” w wykonaniu CeZika.

Bilety na koncert rozeszły się już kilka dni temu, w ostatniej chwili postanowiono o powiększeniu puli. W sumie w sali Śródmiejskiego Forum Kultury – Domu Literatury pojawiło się prawie dziewięćdziesięciu fanów CeZika & KlejNut. I zapewne nikt z nich nie żałował.

Artysta od początku wszedł w interakcję z publicznością, razem z nią wykonywał wiele utworów. A jeśli nie z nimi, to z… samym sobą. Koncert CeZika (co nie dziwi, gdyż to artysta wypływający z internetu), był multimedialny. Piosenki pojawiały się na rzutniku, a sam autor śpiewał ich części na żywo.

Nie zabrakło Nauki miłości, Za tyłek, Forfiter Blues, a także celebryckich – Ballady Najmana i brawurowego wykonania Krzysiu. CeZik nie byłby sobą, gdyby nie zaśpiewał czegoś „od tyłu”. Tym razem było to kultowe Koko Euro Spoko. Pojawiły się także muzyczne „splity” – Przepis na rzewną balladę, Tribute to 60’s i Szajka CeZika i polska muzyka.

joomplu:37577

Wtorkowy koncert był bardziej show muzyczno-kabaretowym, niż poważnym przedsięwzięciem (ale akurat tutaj o to właśnie chodzi). Fani co chwila śmiali się, śpiewali i klaskali. Rzucali stanikiem i pokaźnymi majciochami, pytali także kiedy muzyk wystąpi w Łodzi. Mogę podpowiedzieć, że być może powróci do naszego miasta jesienią tego roku.

Zobacz także:

Bajzel wystąpił w ŚFK (foto)

The Criminal Elephant w Śródmiejskim Forum Kultury (foto+wideo)

Jonathan Carroll w Łodzi (foto+wideo)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
afro_012
LDZ Alternatywa: Afro Kolektyw (foto+wideo)
Bednarek, Zakopower i Milano w Konstantynowie Łódzkim (foto)
23082012_071
LDZ Alternatywa: Jessie Evans (foto+wideo)
1 Komentarz
  • woland
    5 czerwca 2012 at 23:42

    Zlituj się Marcin, co ten stanik łatał?? Chyba waszą dziurę budżetową… 😥 Sam CeZik jest ok – rzuciłbym mu (męski) stanik 😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*