960_fbPo dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.   

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Millan”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 1 marca, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od urbaniak.m… i justyna.k..

Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach, zabierając widzów w edukacyjną przygodę przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku. Bilety na Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour w Łodzi będą dostępne  od 19 września 2016 od 10.00. Bilety i informacje o trasie na cesarmillanlive.com i livenation.pl.

Znany z takich hitów telewizyjnych jak: „Zaklinacz psów” i „Cesar Millan na ratunek” Millan jest wybitnym autorytetem w tresowaniu psów. Podczas show przekaże widzom swoją filozofię zaufania, szacunku i miłości. Widowisko Cesara Millana będzie prawdziwą inspiracją dla miłośników psów. Pokaże on w jaki sposób wychowywać psa od jego najmłodszych lat, tak aby zbudować zdrową i szczęśliwą relację.

Podczas show Millan zaprezentuje pokazy psów na żywo oraz podzieli się z widzami ważnymi wskazówkami dotyczącymi wychowania psa w codziennych sytuacjach, takimi jak:
– Jak oswoić nowego psa z domem
– Jak zaspokoić potrzeby psa
– Budowanie silnych relacji opartych na zaufaniu, szacunku i miłości
– Zmiana psa z “Księcia z Bajki” do “Władcy Domu”
– Powszechne zachowania psa w ciągu jego życia
– Techniki zapobiegające złemu zachowaniu psa
– Jak poradzić sobie po utracie swojego najlepszego przyjaciela
– I wiele więcej!

“Nie mogę się już doczekać, aby być znów w trasie i móc dzielić się z publicznością niezbędnymi wskazówkami, pomagającymi zbudować i utrzymać szczęśliwą relację z psem”, mówi Millan, „Wierzę, że wszystkie fazy życia psa tworzą piękną historię, jeżeli tylko jego właściciel mu w tym pomoże.” 

3 marca 2017   
Atlas Arena, Łódź   
Ceny biletów: 99 – 349 zł

Uwaga! Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour jest stworzony z myślą o ludziach chcących wytrenować swoje psy, ale na samo wydarzenie nie można zabrać ze sobą swojego psa. Show odbędzie się w języku angielskim z asystą tłumaczas.

Cesar Millan – Autor bestsellerów New York Times, dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy, telewizyjna gwiazda Cesar Millan jest znany jako wybitny autorytet w dziedzinie tresowania psów. Z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pieskami, Millan używa filozofii opartej na zaufaniu, miłości i szacunku w pracy nad agresywnymi, przestraszonymi i neurotycznymi psami. Tym samym edukuje właścicieli pupili, pokazując im, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na ich psy. Millan umacnia swoją pozycję lidera w szkoleniu psów i opiece nad nimi również poprzez książki, dwumiesięcznik oraz stronę internetową, które stały się najlepszym źródłem wiedzy o tym, jak pomóc psom oraz dzięki działalności Cesar Millan Foundation. Jego show telewizyjne “Cesar Millan na ratunek” miało premierę w Nat Geo People oraz National Geographic Channel w kwietniu 2015 roku. Po więcej informacji zapraszamy na  www.cesarsway.com.  Śledź Cesar na jego Facebook (cesar.millan), Twitter (@cesarmillan) i YouTube (CesarMillan).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ptaki śpiewają w Kigali w Kinie Helios (zakończony)
WMQ_scena
Wojtek Mazolewski Quintet w Kaliskiej (zakończony)
Starbucks_2
Starbucks w Manufakturze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*