Centurion, Embrional, Temple Desecration w Magnetofonie
Przed nami kolejna odsłona cyklu No Reason To Live. W sobotę, 29 lipca o godz. 19 w Magnetofonie wystąpią: Centurion, Embrional, Temple Desecration i Heretique. Bilety kosztują: 35/25 zł.
CENTURION – nowym materiałem „Extinction” pokazali, że należą do zdecydowanej czołówki polskich bluźnierców. Siarczysty death metal, który tylko czeka na konfrontację z publiką.
EMBRIONAL – soniczny potwór, który pod sceną uwolni Wasze najdziksze instynkty. Piekielna brutalność zakuta w dźwiękach.
TEMPLE DESECRATION – brud i plugastwo, Rytuał tylko dla wybranych. Zło skłaniające do najbardziej ekstremalnych zachowań.
HERETIQUE – zwolennicy klasycznego podejścia do death metalu. Bez udziwnień, bez kompromisów, bez litości!