Cały OFF czyta dzieciom

calyoffZapraszamy do zabawy pełnej magii i przygód. W niedzielę, 24 września od godz. 11 na terenie OFF Piotrowskiej Cały OFF czyta dzieciom. Na chwilę staniecie się detektywami i razem z Lasse i Mają odkryjecie „Tajemnicę urodzin” oraz wyjątkowe miejsca OFF Piotrkowska Center.

Co godzinę (od 11:00 do 15:00) startować będzie sprzed bramy wejściowej na OFFa przy ul. Roosevelta 10 akcja. Dzieci otrzymają mapkę z informacją dokąd mają kierować się, aby wysłuchać kolejnych fragmentów książki „Tajemnica urodzin” z bijącej rekordy popularności serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Każdy rozdział to jeden stempelek do kolekcji. Nagrodą za komplet stempelków jest poznanie całej historii, wszystkich zakamarków fabryki Ramischa i słodkie niespodzianki od Beza-krówka lody rzemieślnicze.

Do zabawy zapraszają – organizator Kuchnia Baccaro – oraz Rezydenci OFFa: studio kulinarne Book&Cook, Convers Szkoła Języków Obcych, Indygo Pracownia Ceramiki, MEG MU african cook, MITMI restobar, pracownia artystyczna OKO, sklep Pan tu nie stał, restauracja Spółdzielnia i mebloteka YELLOW.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” przy pomocy OPG Property Professionals i wsparciu Wydawnictwo Zakamarki.

Po zakończeniu zabawy będzie możliwość zakupu książek z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” w specjalnych cenach od Wydawnictwo Zakamarki. Atrakcyjną ofertę literatury dla dzieci i młodzieży przygotuje także OFFowa księgarnia Pruszyński bez Spółki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *