Cauldron w Magnetofonie

W czwartek, 27 września o godz. 18 w Magnetofonie wystąpi Cauldron. Poza nimi na scenie pojawi się Roadhog, Exist, Emissiøn, Nation of Wild. Wstęp: 40 zł (w dniu koncertu: 50 zł).

Cauldron – kanadyjscy piewcy klasycznego heavy metalu. Zespół, który musi znać każdy, kto zasłuchuje się w klimatach NWOBHM czy heavy/speed-metalowych.

https://www.youtube.com/watch?v=jBNKUSaQ7_I

Roadhog – heavy metalowe tornado prosto z Krakowa! Kapela, która coraz śmielej daje o sobie znać nie tylko na naszej rodzimej scenie. Pamiętajcie: będzie szybko i będzie głośno! Polecą kawałki m.in. z ich ostatniego materiału „The Oppressors” (2017).

Exist – toruńska thrashowa załoga, która czerpie zarówno z nowej fali thrashu, jak i klasyków gatunku! W 2017 r. wydali swój pierwszy materiał pt. „Get Your Own”. We wrześniu będziecie mieli okazję zapoznać się z koncertowym obliczem zespołu.

Emissiøn – thrash z Łodzi w wykonaniu muzyków dawnego Halo of Lies. Źli na to, jak świat wygląda, postanowili swoje spotrzeżenia przedstawić w formie solidnego metalowego łomotu,

Nation of Wild – wybuchowa mieszkanka rocka, metalu, a także bluesa. Granice stylistyczne nie mają dla nich żadnego znaczenia. To, co się liczy, to dobra zabawa i pełen rock’n’roll!

17:30 drzwi
18:00-18:30 Nation of Wild
18:50-19:20 Emission
19:40-20:10 Exist
20:30-21:10 Roadhog
21:30-… Cauldron

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *