2000The_look_of_the_year_201710584W sobotę, 8 kwietnia w godzinach 16-20 zapraszamy na casting do konkursu The Look Of The Year. Odbędzie się on w Manufakturze.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Poszukujemy przyszłych modelek i modeli, którzy marzą o karierze w świecie mody i mają to „coś”.

Przyszłe gwiazdy świata mody oceniać będzie wyjątkowe jury: duet projektantów Paprocki & Brzozowski, Igor Włodarczyk z biura konkursu THE LOOK OF THE YEAR oraz Robert Kapica, zwycięzca światowej edycjiThe Look Of The Year 2016. W Akademii Modelingu wskazówek i porad uczestnikom castingu będą udzielać finaliści i laureaci programu Top Model TVN: Michał Baryza i Mateusz „Góral” Jarzębiak.

Ważne informacje dla uczestników castingu!
Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 15 do 22 lat, mające minimum 173 cm wzrostu oraz panowie w wieku od 15 do 26 lat o wzroście minimum 183 cm. Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy / kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek.Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w castingu jest bezpłatny. Więcej informacji na thelookoftheyear.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kasia_Wlodarek_4
Katarzyna Włodarek na Miss Model Of The World 2015
misszz
Zuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010 (foto)
Półfinał The Look Of The Year 2020 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*