Casting Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017

Casting_Miss_Polonia_Woj._LodzkiegoJuż 2 i 3 czerwca 2017 (piątek i sobota) w godzinach 14:00 – 19:00 w rotundzie łódzkiej Manufaktury odbędzie się casting do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017. Marzysz o koronie najpiękniejszej Polki? Chcesz powtórzyć sukces Anety Kręglickiej, Ewy Wachowicz, Marceliny Zawadzkiej czy Izabelli Krzan? Przyjdź na eliminacje!

Informacje dla kandydatek:
• wiek: 18-27 lat
• obywatelstwo: polskie
• stan cywilny: bezdzietna panna
• brak widocznych blizn i tatuaży na ciele

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata.

W ciągu 87 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 38 Polek. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Laureatki konkursu reprezentują nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie Miss Universe.

Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Bogna Sworowska, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Izabella Krzan z Olsztyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *