muzyczny

Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na casting do spektaklu muzycznego „Prawy do lewego. Narodowo-lewacka muzyczna komedia romantyczna” Szymona Jachimka (tekst) i Krzysztofa Brzezińskiego (muzyka). Premiera w lutym 2018 r. w ramach festiwalu Off-Północna.

Casting odbędzie się 13 listopada 2017 od godz. 14.30 oraz 27.11 (drugi etap) od 10.30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi, ul. Północna 47 / 51. Teatr zaprasza aktorki / aktorów śpiewających o wyszkolonym głosie w wieku 21-35 lat. Poszukujemy osób sprawnych fizycznie, o dobrej prezencji. Prosimy przygotować piosenki oraz fragmenty dialogów następujących postaci (według opisu i charakterystyki): Dawida, Moniki, Karoliny, Piotra.

Materiały muzyczne (nuty i podkłady muzyczne) oraz dialogi, charakterystyka postaci i opis sztuki są dostępne na stronie internetowej www.teatr-muzyczny.lodz.pl Zgłoszenia (imię, nazwisko, zdjęcie, wiek, numer telefonu i adres e-mail, życiorys artystyczny) przyjmowane są do 10.11.2017 wyłącznie pod adresem e-mailowym jchs @teatr-muzyczny.lodz.pl

Wszystkie materiały Teatr Muzyczny w Łodzi udostępnia jedynie na potrzeby castingu. Niniejszym zabrania się powielania i rozpowszechniania tekstów, nut i podkładów udostępnionych poniżej. Zgłoszenie do udziału w castingu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rejestrowanie (w tym foto, audio i wideo) przesłuchania oraz wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku (strona internetowa, media społecznościowe, prasa).

MATERIAŁY DO POBRANIA: http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl/prawy-do-lewego-casting

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
9zamk
Zamknięty Świat w Teatrze V6 (foto)
IMG_4399
Letnia Scena Forum: Ach Panie, Panowie (foto)
Letnia Scena: Nasza Kamienica (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*