Casting do Disco Star w Łodzi (foto)

IMG_7455Od kilku lat muzyka disco polo przeżywa renesans. W międzyczasie Łódź stałą się jednym z czołowych miast, gdzie ta subkultura króluje. Nie tylko dzięki klubom nastawionych na ten rodzaj muzyki – jak Bajka Disco Club czy Balanga – ale przede wszystkim Łódź Disco Fest. Impreza organizowana w Atlas Arenie przez Polo TV corocznie przyciąga kilka tysięcy fanów. W dodatku jest najlepiej oglądamy programem w historii tej stacji.

Nic dziwnego, że ekipa Polo TV, powróciła do Łodzi i na pobliskim Arenie stadionie miejskim, na którym gra Łódzki Klub Sportowy, zorganizowano casting do programu Disco Star.

Disco Star to odpowiedź na m.in. Must Be The Music, Idola czy Voice of Poland w kategorii muzyka disco polo. Konwencja jest podobno, przyszły kandydat lub kandydatka na gwiazdę musiał w trakcie castingu zaprezentować dwa covery. Można było wystąpić solo, także z zespołem, z własnymi instrumentami.

 

Łódzki casting trwał przez około sześć godzin. Przed jury zaprezentowało się kilkuset muzyków disco polo z całego kraju. Kto się nie dostał, lub nie pojawił się ma ostatnią szansę – 29 stycznia kolejny casting, tym razem w Warszawie.

Zobacz także:

Łódź Disco Fest 2017 (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *