carrantuohill_TLOW czwartek (27 lutego) w Klubie Szafa (Rewolucji 1905 r. 10) wystąpi zespół, który w 2007 roku zespół otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę Polskiego Przemysłu Fonograficznego – FRYDERYKA 2006 w kategorii Album Roku Etno – Folk za płytę “SESSION NATURAL IRISH & JAZZ”, który zrealizował dotąd blisko 2000 koncertów w kraju i za granicą i który współpracował z takimi polskimi muzykami jak: Anna Maria Jopek, Anita Lipnicka, Stanisław Sojka, Paweł Kukiz, Kuba Badach, Urszula Dudziak, Wojciech Krzysztof Ścierański. A lista ta jest dłuższa.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (26 lutego), o godz. 21 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Seamus Heaney – irlandzki poeta, laureat Nagrody Nobla w 1995 r. – po kilku spotkaniach z zespołem, stwierdził: “…nieoczekiwanie poczułem się jak w domu podczas spotkania z zespołem Carrantuohill, polskimi muzykami grającymi irlandzkiego jiga i reela w takim stylu i z takim szelmostwem, że nawet Irlandczycy nie zrobiliby tego lepiej.”

W CZWARTEK 27 lutego CARRANTUOHILL zagra w Szafie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mela_koteluk_20140907_1056189711
Mela Koteluk w Wytwórni (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Polonia Warszawa (zakończony)
Atak Paniki w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*