1378575_3419885792287_780701910_nW sobotę, 12 października o godz. 14 w Lizard Kingu rozpoczną się zawody freestylowe w yoyo pod nazwą C3yoyodesign Contest vol.1. Po nich na scenie pojawi się grupa Late Again z Lublina.

Wydarzenie kierowane jest głównie do łódzkiej młodzieży zajmującej się yoyo. Na zawody przyjadą również osoby z całej Polski, w tym zawodnicy będący czołówką w tej dziedzinie sportu w naszym kraju. Zagości Marcin Drzewiecki – Mistrz Polski w YoYo 2012, a także Grzegorz Wójcik – Mistrz Europy 2012.

Zasady:

DYWIZJA: 1A – 2 minutowy freestyle
DLA KOGO: Dla wszystkich machających i zainteresowanych yoyem

Podczas 2 minutowych freestylów będzie oceniana technika za pomocą klikerów(70%) oraz performance za pomocą arkusza sędziowskiego(30%). Szczegółowy opis zasad można znaleźć na stronie mistrzostw Europy: http://www.eyyc2013.com/rules/general-rules

Każdy utwór trwający dłużej niż przepisowe dwie minuty zostaje przycięty. W skład sędziowski wejdzie 5 sędziów: Grzegorz Wójcik, Marcin Drzewiecki, Maciek Cwynar, Marcel Ołubek oraz Karol Szyszka.

DODATKOWO PODCZAS ZAWODÓW SPOŚRÓD STARTUJĄCYCH PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA BĘDZIEMY SZUKAĆ OSOBY, KTÓRA JAKO PIERWSZA ZASILI DRUŻYNĘ
„C3 RISING FORCE” !

Zapisy:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń: IMIĘ, NAZWISKO + muzyka w formacie mp3 na adres: wojcikgrzegorzz @gmail.com

Jeśli chcesz startować, a nie masz jeszcze przygotowanej muzyki wyślij swoje zgłoszenie również! Muzykę można dosłać na podany adres email lub dostarczyć w dniu zawodów(w trakcie trwania rejestracji zawodników).

Late Again – mają na swoim koncie płytę pt. „The City of Lost, Broke and Forgotten”, występ na Jarocin Festival 2013 i dwa profesjonalne klipy nagrane przez grupę Dwaem.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
maszainiedzwiec
Masza i niedźwiedź na lodzie w Atlas Arenie
targiszkolne
Targi Szkolne – Witaj Szkoło
mamytarg
Mamy Targ – Targi Rodzinne vol. 1

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*