helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1W Kinie Heliso Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu Być jak Kazimierz Dejna (26 listopada).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sukcesja”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy  25 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin


Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu „Kultura Dostępna w kinach”:

26 listopada – Być jak Kazimierz Deyna   zobacz zwiastun >>
3 grudnia – Polskie gówno   zobacz zwiastun >>
10 grudnia – Nieulotne   zobacz zwiastun >>
17 grudnia – Pani z przedszkola   zobacz zwiastun >>

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
_MG_8098
Enej i happysad w Wytwórni (zakończony)
MaratonHalloween_plakat
#MaratonHalloween w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*