materia5W sobotę, 19 października w klubie DOM, w ramach 6,66 edycji Burning Down The House mogliśmy usłyszeć solidną dawkę metalu. Łódź znalazła się na wspólnej trasie koncertowej grup: Materia (Polska), Change of Loyalty (Rosja) i Eye Sea I (Szwecja/Estonia).

Koncert rozpoczęła (niejako support pozostałych) młoda łódzka kapela metalowa – Rattle Nite. Już przy Change of Loyalty zaczęło się pod sceną regularne pogo, które stopniowo wciągało kolejnych.

Chłopaki z Materii, mimo bólu po kontuzji dzień wcześniej, dali ponad godzinny koncert. Przypomnijmy że grupa doszła do finału w Must Be The Music swoją wersją kołysanki Na Wojtusia z popielnika. I może na dobre im wyjdzie to że nie wygrali i nie ulegną przez to wilczym prawom rynku muzycznego.

W trakcie koncertu zagrali m.in. swój flagowy utwór „Give me some free”.

Po nich na scenie pojawili się Eye Sea I.  To specyficzne połączenie metalu i popu w wykonaniu drobnej wokalistki. Jednak podczas koncertu  jej głos zdawał się ginąć wśród pięciu pozostałych muzyków.

Klub DOM tego wieczoru był niemal doszczętnie wypełniony fanami i fankami mocniejszych brzmień. Kto nie był niech żałuje.

Zobacz także:

Burning Down the House vol 4 w DOMu (foto+wideo)

Wunder Wave 77: Agnostic Front w Dekompresji (foto)

The Bill w Luce (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1624
Marcin Witkowski – BassKwadrans live w Z innej beczki (foto)
22lipca_088
LDZ Alternatywa – Paula i Karol (foto+wideo)
sgrb3
Super Girl & Romantic Boys w DOMu (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*