vol_2_finito_bez_patronow7 czerwca o godz. 19 w DOMUu rozpocznie się druga odsłona cykliczna imprezy Burning Down the House vol.2. Wystąpią – Impet, consFEARacy, Eternal Fever i And More. Wstęp 10 zł.

Mamy dla Was 2 podwóje zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści wpiszecie „Miss”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. W treści wpiszecie „DOM”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy we wtorek (5 czerwca), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od wojciech… i pomara…

O zespołach:

IMPET – Historia zespołu Impet ma swoje początki na jesieni 2007 roku, aczkolwiek granie na poważnie i powstanie nazwy to styczeń 2008 , kiedy to do duetu Krzywy (gitara), Dziąsło (perkusja) dołącza gitarzysta Sme, będący w owym czasie bez kapeli. Od samego praktycznie startu współpraca między tą trójką układała się bardzo dobrze i owocnie. Sama nazwa ,nie z przypadku oznaczająca siłę rozpędu, ma obrazować wszystkie nieodkryte pokłady energii drzemiące w każdym człowieku .Chociaż dla każdego z nas , co jest oczywiste może oznaczać coś innego. W ciągu roku przewinęło się kilka osób na „pozycji” wokala i basisty, ale nie zaaklimatyzowali się i postanowili pójść własną drogą. Nareszcie jednak zespół uzupełnia wokalista ; Gościu reprezentant Łódź city oraz Konrado ambitny młodzian z Łęczycy na gitarze basowej. Mimo że każdy z załogi ma trochę inną szkołę, inne inspiracje i spojrzenie na muzykę, Impet to dużo silnych emocji zakutych w mocne dźwięki. http://www.facebook.com/pages/IMPET/133178563371187

consFEARacy – groove thrash z Łodzi. 3 kolesi i laska na garach. http://www.facebook.com/consfearacy

Eternal Fever – heavy thrash metal, kolesie wiedzą jak przyłożyć http://www.facebook.com/Eternal

Fever And More – chłopaki rasowo wycinają na wiosłach http://www.facebook.com/pages/And-More/135969553126456

Między kapelami Vito Vittorio odpali winyle, po koncercie after zagra FRONTAL MOTIF http://frontalmotif.bandcamp.com/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
karuzela2
Weekend w New Yorku (zakończony)
Letnia Scena: Osmędeusze (zakończony)
2014-04_mocne_kino_406
ENEMEF: Mocne Kino (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*