Budyn_-_fot_-_archiwum_artystyWe wtorek, 30 września o godz. 20 w Pogonka House Gig (Pogonowskiego 45) rozpocznie się koncert Budynia. Wstęp wynosi 15 zł.

Budyń to pseudonim Jacka Szymkiewicza, wokalisty i gitarzysty zespołów Pogodno i Babu Król, z którym nagrał kilka płyt i dał niezliczoną ilość koncertów. Gościnnie występował i współpracował jako wokalista i tekściarz z takimi artystami jak Kasia Nosowska czy Lech Janerka. Budyń pisze również scenariusze oraz muzykę do sztuk teatralnych. Słynie z mocno abstrakcyjnych tekstów. Można śmiało powiedzieć, że jest ikoną polskiej muzyki alternatywnej początku XXI wieku. Jego występ w ramach projektu Budyń Supersam to gwarantowana zabawa na wysokim poziomie! Widzimy się 30 września (we wtorek).

Będzie to już ósma edycja akcji House Gig „Pogonka”! To cykl koncertów w łódzkim mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45. W malutkim mieszkaniu grali wcześniej Peter J. Birch (Polska), J (Czechy), Hey!Rabbit (USA), Brett Perkins (USA), Teddy Jr (Holandia), Jordan O Keefe (Irlandia Północna) i ET Tumason (Islandia).

Kilka zasad akcji House Gig „Pogonka”:

1. Limit osób na koncercie – 30 (po trzydziestej osobie – o ile tyle będzie – przestajemy wpuszczać).
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 15 zł.
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie…
5. Do mieszkania zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się punktualnie o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
6. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę/koc – przyjemniej siedzieć na poduszce/kocu niż na podłodze.
7. Na miejscu – ul. Pogonowskiego 45 – na domofonie proszę wcisnąć numer 2 (konsultant wyjaśni co dalej).
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Illegal Noise w Wytwórni
IMG_7048
Koncerty w Łodzi – luty 2017
plakat-LODZ2011-maly
Edyta Geppert i Kroke w Filharmonii Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*