Budowlani Łódź – Unia Racibórz 20:12 (foto)

IMG_7109_kopiujW ostatnim w tym roku meczu w Atlas Arenie zapaśnicy Budowlanych Łódź zwyciężyli Unię Racibórz 20:12. W ten sposób w tabeli fazy zasadniczej Grupy B przeskoczyli na drugą pozycję.

W pierwszy pojedynku, kobiet do 53 kg, Julita Omilusik zwyciężyła Agatę Walerzak 7:5 i łodzianie objęli prowadzenie. W kolejnej walce  Said Gadzimagomedov w pasjonującycm pojedynku zwyciężył Arkadiusza Gucika 14:11. Warto dodać, że do przerwy Gadzimagomedov prowadził 10:1. W walce do 59kg w stylu klasycznym Dawid Ersetic okazał się lepszy od Edwarda Barsegjana.

W kolejnym emocjonującym pojedynku, kobiet do 63 kg, Natalii Kobaty i Agnieszki Król padł remis 2:2. Po walce Filipa Roguta (Budowlani) i Sebastiana Jezierzańskiego gości wyszli na prowadzenie 10:7. Na szczęście cztery kolejne pojedynki zwyciężali przedstawiciele łódzkiej drużyny.

Najpierw Gevorg Sahayan zwyciężył Grzegorza Wanke, Martina Kuenz pokonała Zsenett Nemeth, Kamil Skaskiewicz Kamila Wojciechowskiego, a w ostatniej walce Artur Shahinyan okazał się lepszy od Sierheia Staradupa.

Kolejne pojedynki Budowlani rozegrają na wyjeździe – 18 grudnia z AZS AWF Warszawa i 10 stycznia z AZ Supra Brokers Wrocław.

/fot. Natalia Zdziebczyńska

Zobacz także:

Budowlani Łódź – KZ Supra Brokers Wrocław 12:22 (foto)

Budowlani Łódź – AZS AWF Warszawa 17:15 (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *