Budowlani Łódź – Muszynianka Muszyna 3:2 (foto)

IMG_7807W zeszły weekend zawodniczki Polski Cukier Muszynianka Muszyna po pięciosetowym boju przegrały z ŁKS-em. W środę, 31 stycznia powróciły do Łodzi i doznały deja vu. Tym razem okazały się słabsze od siatkarek Budowlanych.

Pucharowy mecz rozegrano przy pustych trybunach – to wymogi bezpieczeństwa, wieczorem w Atlas Arenie odbędzie się pojedynek Skry Bełchatów z Dynamem Moskwa. Nie spowodowało to na szczęście rozluźnienia, a zawodniczki walczyły do samego końca.

Pierwszy set dość gładko zwyciężyły zawodniczki Budowlanych. Goście miały problemy z przyjęciem i słabo spisywały się w ataku – 25:17. Po zmianie stron otrząsnęły się i to one przejęły inicjatywę – 25:16.Kontuzja Moniki Bociek prawdopodobnie zaważyła na całym spotkaniu. Od tego momentu Muszynianka zaczęła grać coraz słabiej 25:18. W czwartym secie było jeszcze wiele zaciętych akcji i górą były zawodniczki gości 25:20, jednak w piątym dość gładko zwyciężyły siatraki z Łodzi 15:12.

Grot Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:17, 16:25, 25:18, 20:25, 15:12)
Budowlani: Vincourova, Grobelna, Polańska, Kąkolewska, Grajber, Twardowska, Witkowska (libero) oraz Muszyńska, Cutura, Polak
Muszynianka: Radenković, Bociek, Brzóska, Wójcik, Śmieszek, Savić, Medyńska (libero) oraz Flakus, Lis, Portalska (libero)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *