Bubbleology

Bubbleology to nowa marka w Manufakturze. Mamy dla Was konkurs, w którym możecie otrzymać niezwykłe bubble tea. Do zdobycia jest jedno z trzech podwójnych karnetów na darmowe napoje. Do wykorzystania do końca sierpnia br.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bubble”, w komentarzu napiszecie dlaczego warto pić Bubble tea i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w niedzielę, 27 lipca o godz.22. Karnety otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od ewelina00…. m_m_m… paulina.m.a.

Bubbleology w Manufakturze to jedyne miejsce w Łodzi, gdzie można skosztować oryginalnej bubble tea. Tea lab znajduje się w food court’cie. Kultowa bubble tea podawana jest tutaj, aż w 8 600 wariantach smakowych, dzięki czemu nie sposób się nią znudzić! Nowe smaki można odkrywać z każdą kolejną wizytą. Napoje na bazie owocowych dodatków przygotowane z zielonej jaśminowej lub czarnej herbaty Assam występują w podstawowych smakach: Mango, Marakuja, Truskawka, Biała brzoskwinia, Imbir, Kumkwat, Jabłko, Liczi. Mleczna bubble tea, przypominająca bardziej milkshake, serwowana jest w wariantach podstawowych: Assam, Matcha, Jaśmin, Taro, Melon, Kawa mokka, Migdał, Kakao, Wanilia, Melon, Papaja. Każdy smak można miksować wedle własnego gustu.

Bubbleology_3

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok (zakończony)
Halokultura – maj 2019 (zakończony)
Wielka Gala Polskich Tenorów w Monopolis (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*