brzydal

W piątek, 10 lipca, o godzinie 20 w sali teatralnej Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi (budynek C), ul. Tymienieckiego 3 rozpocznie się spektakl „Brzydal” w reżyserii Magdaleny Paszkiewicz i Janusza Adama Biedrzyckiego. Bilety w cenie 15 zł (ulgowy), 20 zł (normalny). Rezerwacja: chorea.warsztaty @gmail.com

„Brzydal” drzemie w każdym z nas… Tak czy nie? Ten spektakl nie jest akademickim dyskursem na temat „brzydoty”, ani nie ma ambicji jej definiowania. Jest on wynikiem obserwacji skażenia, zbrukania, kontaminacji piękna i brzydoty w życiu codziennym. Spektakl wnika do krzywego zwierciadła mass mediów, które deformuje nam mózgi i mordy oraz wysysa z nas poczucie własnej wartości, w zamian oferując zastrzyk z masowego plastyku.

Kanony tworzące ludzką karykaturę to nasz współczesny teatr osobliwości, terapia szokowa kończąca się umieraniem wartości i wegetacją na własne życzenie. Niech buty Louis Vuitton, przedłużone rzęsy czy brak ręki nie determinują naszego postrzegania drugiego człowieka. Bo kto jest bez skazy, niech….!!!!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Retroperspektywy 2021
plasterkultury
Plastry Kultury 2015 – spektakl roku
trasa67
Żarty z Innej Beczki – Trasa 6×7

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*