1805W niedzielę, 18 maja o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza z udziałem Brooks Was Here, Tsrod i Skinny Girls. Wstęp wynosi 10 zł.

The Swee Release Of Death (NL)
shoegaze / noise-pop

The Sweet Release Of Death zaczynało jako grupa terapeutyczna, a skończyło jako noise-pop’owe trio. Inspirują się brudnym, charczącym brzmieniem Sonic Youth i Blonde Redhead. Poprzednim razem odwiedzali Polskę przy okazji ich występu na Soudrive Festival (gdzie zagrali u boku takich wykonawców jak Still Corners, Turbowolf, Conan Mockasin i Soft Moon). Wystąpili też na Incubate Festival w Tailburgu (coś w stylu „naszego” OFF’a). Ich wydany na winylu debiutancki album „Bulb” został wydany na początku tego roku w Katzwijm Records (wypuszczają też między innymi Space Siren). Cały album został nagrany na setkę za pomocą analogowego sprzętu z udziałem Corno Zweslott’a (producenta Space Siren) i Zlay’i (który w swoim CV może wpisać the Ex, Sonic Youth i Deus).

Brooks Was Here
post-hardcore / emo

Dynamiczne granie w duchu post-hardcore i oldschoolowego emo. Po dwóch epkach ciepło przyjętych koncertach w Polsce i Czechach zespół tworzy nowy materiał, który będzie można usłyszeć już na tym gigu.

Skinny Girls

SKINNY GIRLS – jednoosobowy projekt grający piosenki o miłości w czasach post-kultury i daleko z betonu świecie. Chude dziewczyny i grube jointy, niskokaloryczna dieta i górnolotne idee, seks i przemoc.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
4Dreamers w Scenografii
Mrozu w Scenografii
asiaikoty
Shivers & Shakes + Asia i Koty w Owocach i Warzywach

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*