brodka_20140613_190851033111 czerwca, na terenie dawnego Polmosu zwanego obecnie Monopolis, pojawił się imprezowy bus Red Bulla z Moniką Brodką. Jako support wystąpił inny uczestnik programu „Idol”, Krzysztof Zalewski.

O tym gdzie zawita muzyczny autobus i kto ma na nim zagrać decydowali internauci. Na tę okoliczność Brodka przygotowała specjalny projekt XS, dzięki któremu mogliśmy usłyszeć dobrze znane kawałki w zupełnie nowych aranżacjach. Występ rozpoczął się kawałkiem: „Krzyżówka Dnia”, następnie „W pięciu smakach”, „Varsovia” i niespodzianka – „Dancing shoes” wykonany przy pomocy Iphone. Nie tylko telefony komórkowe, ale także bębny, grzechotki, mandolina, syntezator, ukulele ubarwiły największe przeboje z płyt: „Lax” i „Granda”.

Jak na środek tygodnia publiczność przybyła licznie. Choć zaliczana do grona popowych wokalistek, to jednak electro dźwięki z pogranicza folku i nietypowy wokal sprawiają, że Monika Brodka  na koncercie nigdy nie brzmi tak samo.

Pozostałe koncerty z trasy Red Bull Tour Bus to: 12 czerwca – Olsztyn, 18 czerwca – Rzeszów, 22 czerwca – Szczecin i 24 czerwca – Białystok.


/fot. Karol Krak + MB

Zobacz także:

Pezet: Red Bull Tour Bus w Łodzi (foto)

Brodka oraz Paula & Karol w Wytwórni (foto)

Brodka w Manufakturze (foto)

Juwenalia UŁ 2012 – koncerty dzień 2 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4764a
Where Is Luca Brasi #2 w DOMu (foto)
sipr041211-0018
Coma w klubie Wytwórnia (foto)
Cookie Tongue, Mięta i Laine w Domu Literatury (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*