lukabrW sobotę, 12 lipca o godz. 19 w Luce rozpocznie się pierwsza impreza spod znaku Rock vs Drum & Bass. Wstęp wynosi 5 zł.

Na scenie lubu dojdzie do starcia dwóch odrębnych gatunków muzycznych. Scenę rockową reprezentować będzie Broken Resistance, Lunarne Zwierzęta i Tabula Raza, a scenę drum & vass Revolution Company.

Tabula Raza powstał na przełomie lat 2004/2005 z inicjatywy dwóch kumpli ze szkolnej ławki – Michała Quesha (wokal) i Jacka Majewskiego (perkusja, bas, gitara itd). Motywem przewodnim twórczości była dobra zabawa samych grających – okazało się jednak, że publika również bawi się przednio. Przez kilka lat skład wielokrotnie ulegał zmianie, w roku 2010 na stałe dołączył do nas Damian Szafrański (gitara) oraz Daniel Sarzała (bas). Naszą twórczość zawarliśmy w pionierskim nurcie satyrocore – mieszanina wielu gatunków muzycznych połączonych z niecodziennymi, prześmiewczymi, czasem kontrowersyjnymi tekstami – a to wszystko opatrzone dużą dozą pozytywnego chaosu i energii na scenie. W 2013 do ekipy dołączył Jotka ze skreczem stając się piątym elementem naszej twórczości.

Luna Animals – Zespół pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego, w obecnym składzie działa od roku 2013. Tworzy muzykę z pogranicza rocka progresywnego i alternatywy. W swoich kompozycjach stosuje zarówno surowe, gitarowe brzmienia, jak i skomplikowane schematy rytmiczne i harmoniczne. Inspiracją dla nich są takie formacje jak The Mars Volta, Led Zeppelin, Red Hot Chilli Peppers, Buckethead.

Zespół Broken Resistance powstał w 2010 roku z inicjatywy dwóch kumpli (Krzystofa i Ś.P Bartka [Q100]) którzy lubili sobie pograć, zwerbowali do zespołu gitarzystę Marcina [Segal]. I w takim składzie grali dwa lata, póki choroba nie zabrała perkusisty. W listopadzie 2012 znaleźli odpowiedniego kandydata na perkusistę – Filipa [Skejto]. W tym składzie grali koncert i brali udział w konkursie tuwimowskim na który powstała piosenka „Mieszkańcy”. W lutym 2013 dołączył do nich kolejny gitarzysta Michał [Vonsky].

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kubańskie show Pasion de Buena Vista w lutym w Łodzi
lzy
Łzy w Stereo Krogs
spirit
BDTH 10 3/4 – Parricide w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*