plakatSsssW sobotę, 23 lutego w Klubie Szafa o godz. 20 rozpocznie się impreza Hollyłódź 90210 czyli koncert zespołu Brenda Walsh i impreza w stylu lat 90.  Bilety: przedsprzedaż: 20 zł (w klubie i siedzibie samorządu Filmówki), w dniu koncertu: 30 zł.

Dzień przed gorącą galą Oscarową na wzgórzach Hollywood przygotuj się na te emocje w łódzkim klubie Szafa. 23 lutego wystąpi tu Brenda Walsh. Choć nazwisko to znane jest głównie z popularnego w latach 90-tych serialu „Beverly Hills 90210”, wielu jego znawców może być zaskoczonych, kiedy na scenie pojawi się cała dziesiątka muzyków. Nieobowiązkowy – lecz doceniony przez Organizatorów – będzie Dress Code, czyli stroje z epoki. Dla najlepiej wystrojonych gości czekać będzie gratisowo-procentowa niespodzianka na barze. Inspiracje na przebrania możecie czerpać oczywiście z amerykańskiego serialu o perypetiach nastolatków z Los Angeles. Po koncercie bawić się będziemy do białego rana w pop-owych rytmach muzyki z lat 90-tych, a wszystko to w blasku hollywoodzkich fleszy, pośród czerwonych dywanów i złotych statuetek Oscara.

Dla 50 osób, które tego wieczoru ubiorą najlepsze kreacje czekać będą kupony na darmowe drinki. Ponad to – każdy gość będzie mieć szansę na darmowe piwo w piwnej loterii. Na tę okazję zostanie przygotowany również specjalny drink „90210”, który na barze zostanie objęty specjalną promocją.

Brenda Walsh na polskiej scenie muzycznej zespół funkcjonuje od 2007 roku w dziesięcioosobowym składzie. Zaczynali bawić się muzyką jako „Funk Me Hard”. W wyborze obecnej nazwy nie ma większej filozofii, choć serialowa Brenda to kwintesencja kultury lat 90-tych, a jej elementy są niezwykle widoczne w muzyce zespołu. Ze względu na tę różnorodność kulturową, równie ciężko jest zamknąć warszawską formację tylko w jednym gatunku muzycznym. Łączą w sobie funk z elementami muzyki elektronicznej, popu, hip-hopu i soulu. Jak na prawdziwą kobietę i dobre wino przystało – Brenda z czasem dojrzewa, szlachetnieje i ewoluuje. Mają za sobą nagranie pierwszego krążka – „Many Faces Of Brenda Walsh”, który został wydany w 2011 roku w Warszawie. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywała m.in. poprzez udział w takich programach jak Dzień Dobry TVN (przy okazji realizacji teledysku do piosenki „Porn Site” z udziałem aktora Marcina Dorocinskiego), Pytanie na Śniadanie i Must Be The Music.

Skład zespołu:
Radek Rejsel – wokal
Wiktor Koperski – gitara/syntezatory
Marcin Cichocki – klawisze
Kacper Zasada – bas
Daniel Kapustka – perkusja
Sławek Pawlak – kongi/perkusjonalia
Kasia Borkowska – flet
Przemek Górny – trąbka
Kamil Strąk – puzon
Tomek „Yazol” Rudzki – realizacja dźwięku

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
taake
TAAKE Klub Luka
inner
Innercity Ensemble w Art_Inkubatorze
plakat4
Kubryk 2015 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*