BFF_28_maleW sobotę, 14 grudnia w Dekompresji odbyła się impreza z udziałem niezrównanych Braci Figo Fagot. Jako support pojawiła się grupa Night Mistress.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. 21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „Na Bogatości”.

Album zawiera utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także nowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już prawie 9 milionów użytkowników kanału Youtube.


/fo. Adam Gieras

Zobacz także:

Bracia Figo Fagot w Dekompresji (foto)

Bracia Figo Fagot w Dekompresji (foto)

Bracia Figo Fagot w Iron Horse (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4775
Cinemon w DOMu (foto)
IMG_1202
Kult w Wytwórni (foto)
IMG_0693
Natural Mystic w DOMu (foto)
1 Komentarz
  • 15 grudnia 2013 at 15:53

    problem z przeglądarką Chrome – zdjęcia otwierają się w tej samej karcie co całość reportażu. Trzeba klikać wstecz i otwierać je pojedynczo bez możliwości przejścia na kolejne zdjęcie. Pozdrawiam i życzę udanej naprawy ;]

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*