FIGO_F_BEDROOM_X2_KRZYWE_2015_W sobotę, 3 października o godz. 21 (otwarcie o 20) w Bedroomie rozpocznie się koncert Braci Figo Fagot. Jako support pojawi się Sabotage. Bilety: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu imprezy. Dystrybucja Biletów : KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102 w godz 15 00 – 19 00 tel. 602214751, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Bedroom ul. Moniuszki 4a.

Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Bracia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w piątek (2 października), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mariusz.bor… janusz.f… pisz…

Początki grupy sięgają września 2010, kiedy rozpoczęto kręcenie serialu komediowego pt. Kaliber 200 volt, emitowanego na kanale RBL.TV w 2011. Na potrzeby każdego odcinka był przygotowywany miniteledysk w stylu disco polo z wyraźnie nieklasycznymi tekstami tego gatunku muzycznego charakteryzującymi się czarnym humorem. Po udostępnieniu serialu szerszej publiczności na oficjalnym kanale YouTube stacji Rebel:tv rozległy się prośby fanów serialu o faktyczne założenie zespołu wykonującego taką muzykę. Zespół zadebiutował na IV Festiwalu Twórczości Żenującej Zacieralia odbywającym się 15 stycznia 2011 w warszawskim klubie muzycznym Progresja, gdzie wykonywał piosenki z nakręconego serialu. Nagranie studyjnej, debiutanckiej płyty „Na Bogatości” nastąpiło dopiero rok później.

Fragmenty utworów Braci Figo Fagot występują także w kreskówkach Git Produkcji, m.in. w Kapitanie Bomba w odcinku 95 „Admirał Jachaś” lub kinowej wersji Kapitana Bomby pt. „Kutapokalipsa”. 5 października 2013 odbyła się premiera drugiej płyty zespołu o nazwie Eleganckie chłopaki. Gościnnie wystąpił na niej Czesław Mozil

Sabotage – łódzki zespół grający hybrydę klasycznego heavy/thrash metalu z hard rockiem. Ich muzyka charakteryzuje się rozbudowanymi kompozycjami jak i chwytliwymi numerami, które w połączeniu z werwą na scenie dają bombę energetyczną, która rozbuja każdą publiczność.
Grupa z powodzeniem koncertuje z gwiazdami rodzimej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na koncie ma występy m.in. z zespołami: Hunter, KSU, Lipali, Power of Trinity, Mech, legendarnymi The Animals czy Arthurem Brownem oraz koncert na Woodstocku. Występ w Bedroom Clubie będzie drugim koncertem zespołu u boku Braci Figo Fagot.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
rock211
3r for Trinity – Rock w Dekompresji (zakończony)
ub40
Night Of The Proms w Atlas Arenie (zakończony)
1 Komentarz
  • Julia Jakowenko
    2 października 2015 at 17:24

    Chcę bilety b o ja pier ja pier ja pier dolejcie mi wódki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*