bracia_figo_fagot_w_dekompresji_20130428_1461836362W piątek, 14 lutego w Dekompresji odbędzie się koncert Braci Figo Fagot. Otwarcie drzwi o godz. 19, rozpoczęcie imprezy o godz. 20. Bilety w przedsprzedaży kosztują 27 zł, w dniu koncertu 35 zł.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. 21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „Na Bogatości”. Album zawiera utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także nowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już prawie 9 milionów użytkowników kanału Youtube.

Skład zespołu:
Figo – Fabian Barłoś (Piotr Połać) – vocal, teksty
Fagot – Szymon Filip Barłoś (Bartosz Walaszek) – keyboard, vocal, teksty
Bartosz Walaszek – jeden z założycieli amatorskiego zespołu filmowego ZF Skurcz, czego owocem jest pełnometrażowy film Bułgarski Pościkk, oraz założyciel zespołu GIT Produkcja, pod którego szyldem powstały kultowe dziś produkcje takie jak Wściekłe Pięści Węża i Sarnie Żniwo.

/fot. Łukasz Majkowski http://majkowski-fotografia.blogspot.com

Zobacz także:

Bracia Figo Fagot w Dekompresji (foto)

Bracia Figo Fagot w Dekompresji (foto)

Bracia Figo Fagot w Iron Horse (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soundedit ’22 – Łódź Power!
Alone w Wytwórni
IMG_6220
Dikanda w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*