FIGO_F_BEDROOMW piątek, 13 marca o godz. 20 w Bedroomie rozpocznie się koncert Braci Figo Fagot. Bilety w cenie 32 zł przedsprzedaż, 37 zł w dniu koncertu. Dystrybucja: KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102a w godz 15-19, tel. 602214751 ,”Strefa Biletów” ul. Piotrkowska 59, Biuro – Bedroom ul. Moniuszki 4a.

Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Bracia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w czwartek (12 marca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Mimo, że Bracia Figo Fagot nie trzeba nikomu przedstawiać, to poniżej mała notka: Początki grupy sięgają września 2010, kiedy rozpoczęto kręcenie serialu komediowego pt. Kaliber 200 volt, emitowanego na kanale RBL.TV w 2011. Na potrzeby każdego odcinka był przygotowywany miniteledysk w stylu disco polo z wyraźnie nieklasycznymi tekstami tego gatunku muzycznego charakteryzującymi się czarnym humorem i licznymi wulgaryzmami. Po udostępnieniu serialu szerszej publiczności na oficjalnym kanale YouTube stacji Rebel:tv rozległy się prośby fanów serialu o faktyczne założenie zespołu wykonującego taką muzykę. Chociaż zespół zadebiutował na IV Festiwalu Twórczości Żenującej Zacieralia odbywającym się 15 stycznia 2011 w warszawskim klubie muzycznym Progresja, gdzie wykonywał piosenki z nakręconego serialu, to faktycznie nagranie płyty studyjnej i aktywacja grupy nastąpiła w 2012.

Fragmenty utworów Braci Figo Fagot występują także w kreskówkach Git Produkcji, m.in. w Kapitanie Bomba w odcinku 95 „Admirał Jachaś” lub kinowej wersji Kapitana Bomby pt. „Kutapokalipsa”. 5 października 2013 odbyła się premiera drugiej płyty zespołu o nazwie Eleganckie chłopaki. Gościnnie wystąpił na niej Czesław Mozil. Obecnie zespół promuje swoja najnowsza płytę „DISKO CHŁOSTA ! „

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tomek i przyjaciele w Kinie Helios (zakończony)
IMG_6943
Urodzinowy konkurs Plastra Łódzkiego (zakończony)
zakfest
Machineries Fest w Jazzdze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*