17_02_koncert_boys_b2_a6Już 17 marca w Bajka Disco Club wystąpi zespół Boys. Legendarny zespół po raz pierwszy zaprezentuje się łódzkiej publiczności w klubowym wydaniu. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Boys”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 15 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od silvia6… i agnieszka.p…

Takiego koncertu w Łodzi jeszcze nie było! Po raz pierwszy na jednej z klubowych scen naszego miasta wystąpi nagrodzona sześcioma platynowymi i dwoma złotymi płytami najsłynniejsza kapela w historii disco polo. Bajka Disco Club zaprasza na koncert zespołu Boys.

Już 17 marca o godz. 20.00 ze sceny Bajka Disco Club przy ul. Piotrkowskiej 90 popłyną dźwięki hitów takich jak „Jesteś szalona”, „Wolność” czy „Chłop z mazur”, przy których od lat bawią się miliony Polaków. Tego wydarzenia nie może przegapić żaden łódzki imprezowicz. Cena biletu to jedyne 15 zł. Do zobaczenia w Bajka Disco Club!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soyka__A_Tyszko
Stanisław Soyka w Teatrze Nowym (zakończone)
taccoclub
Zaproszenia na otwarcie Tacco Club (zakończony)
walentynkinawesolo
Walentynki na wesoło w Filharmonii (zakończony)
1 Komentarz
  • jarosław
    16 marca 2017 at 06:35

    Piec lat temu moja narzeczona szukała tego jedynego który uwielbia jej pasje , muzykę disco polo . Dzięki nasEj pasji jesteśmy do dzis. A dla niej zawsze śpiewam jesteś szalona . Dzięki wam i biletą przypomnimy sobie nasze pierwsze spotkania . Dziekuje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*