boyss21 lipca na parkingu przed CH M1 miał miejsce koncert charytatywny organizowany przez Fundację Dziecięcą Fantazję w ramach trasy „Marzenia z gwiazdami… i z fantazją”. W Łodzi wystąpiły zespoły Classic oraz Boys, które śmiało można nazwać legendami gatunku disco polo.

 
O 18:30 na scenie pojawiła się prowadząca Agata Młynarska oraz dzieci, których marzenia zostaną spełnione dzięki pomocy Fundacji i szczodrym sponsorom. Najmłodsi mieli okazje powiedzieć kilka słów do mikrofonu, a zgromadzeni ludzie poznali szczegóły działalności FDF.
 
Około 19 rozpoczął się koncert grupy Classic, która wyposażona była w nie byle jakie instrumentarium. Poza standardowym w disco polo zestawem syntezatorów można było usłyszeć „żywą” perkusję, gitary, a nawet saksofon. Zespół wykonał utwory z nowo wydanego albumu „Wszystko się zmienia”. Nie zabrakło również szlagierów, jak np. „Jolka, Jolka”, „Jeszcze dzień, najwyżej dwa” czy „Zabrałaś mi lato”. Zanim na scenie pojawili się kolejni wykonawcy, miał miejsce konkurs, w którym cztery wybrane z publiczności panie stanęły przed zadaniem kulinarnym. Chodziło o zaprezentowanie przepisu na danie z użyciem Vegety, mające w specyficzny sposób zadziałać na mężczyznę. Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone koszami produktów Kucharka, będącego sponsorem trasy.
 
Zwieńczeniem wieczoru był występ Boys. Marcin Miller wraz z kolegami z zespołu udowodnili, że nadal drzemie w nich iście młodzieńcza energia. Zebrani na parkingu M1 ludzie usłyszeli wielkie przeboje grupy, m. in. „Jesteś szalona”, „Biba”, „Chłop z mazur”.

Wstęp na imprezę był darmowy. Jeżeli ktoś miał ochotę wspomóc Fundację datkiem, mógł wrzucić pieniądze do jednej z puszek noszonych przez wolontariuszy. Kolejne koncerty odbędą się 22 lipca w Radomiu, a dzień później w Bytomiu.

Classic Classic Classic
Classic Classic Classic
Classic Classic Classic
Classic Classic Boys
Boys Boys Boys
Zobacz także:

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_3566
Edyta Bartosiewicz w Wytwórni (foto)
140312_166
Pali się w Stereo Krogs (foto)
progres
Leafless Tree – scena progresywna w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*