bovskaW niedzielę, 4 grudnia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert BOVSKI. Bilety: 30 zł – ulgowe / 35 zł – normalne. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Bovska”, w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także UWAGA!! imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 3 grudnia, o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od paulina.m. i oliw…

BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka „Kaktus” jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN „Druga Szansa”.

BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange WarsawFestival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już jesienią artystka wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która nie mogła ominąć klubu Wytwórnia w Łodzi.

Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana w najmniejszym szczególe: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Możemy mieć pewność, że równie wyjątkowa będzie jej jesienna trasa KAKTUS TOUR.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Stand-up Łódź: Magda Kubicka, Jakub Poczęty (zakończony)
Wołyń w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*