krysztalowenoceWe wtorek, 25 kwietnia o godz. 20 w Szafie rozpocznie się kryształowa noc ze stand-upem. Bilety kosztują 25/35 zł.

Największym wrogiem komedii jest czas, bądźmy szczerzy – ciężko znaleźć coś bardziej ulotnego niż żart. Dlatego chcemy zamknąć pewien nastrój ducha, który towarzyszył nam podczas tworzenia tekstów w jeden wieczór komediowy. Łączy nas nerwowe oczekiwanie nocy i jej tajemnic, niechęć do wstawania rano i okrzepłych norm oraz poruszanie się tuż pod powierzchnią głównego nurtu. Zamierzamy więc ująć w formie kryształowych wielokątów nasze nastawienie do stand-upu z konkretnej chwili, krótkiego tygodnia kwietnia 2017 roku.

Bez powtarzania, jeden złoty strzał, świecący w mroku. Rozpuścić go, dobrze się bawić i pójść do domu rozmasować obolałe nogi. Położyć na półce i wspominać jego kwaśny smak. Na taką krótką podróż zapraszamy. Poczynią to w parach Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski oraz Darek Gadowski i Jacek Stramik.Formuła nie mogła by być prostsza: najpierw jedna dwójka prowadzi, a druga występuje indywidualne. Po przerwie zmiana. Tyle.

A kim są uczestnicy Kryształowych Nocy?

BARTOSZ ZALEWSKI – Prosto z Wrocławia, fan brudnych rytmów i tańców, nosi okulary nocą. Uczestnik roastów, imprez, bachanaliów, po zmroku boi się tylko nietoperzy.
DAREK GADOWSKI – Rodem z Koszalina, zwiedził świat za pomocą Deloreana. Jego nawyki to spiritus movens całej tej zabawy, czy tego chce czy nie.
JASIEK BORKOWSKI – Dres by zabić, lecz ocean empatii. W życiu spróbował wszystkiego prócz spokoju, ale to właśnie za myśl niespokojną go kochamy.
JACEK STRAMIK – Dybuk nawiedzający sceny komediowe, mędrzec z Olejówka. Jeżeli w piekle nie można palić, będzie przemycał fajki w grzechach.

Wydarzenie jest jednorazowe i zdecydowanie dla widzów dorosłych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plasterkultury
Plastry Kultury 2016 – wydarzenie teatralne roku
goloiwesolo
Spektakl Goło i Wesoło w Wytwórni
Zła dziewczynka w Teatrze Jaracza

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*