coma_9_maleNiezwykli, elektryzujący, szaleni. Dwukrotnie w Łodzi zagrał izraelski zespół Bonafide 3000. 16 listopada w Klubie DOM, a także 21 listopada w Klubie Wytwórnia. Za drugim razem jako support… Comy.

Grupa powstała jesienią ubiegłego roku, szybko zdobywając popularność podczas klubowych występów. Inspiracją dla pochodzącej z Tel Awiwu formacji są m.in. dokonania Justice i Daft Punk. Prócz materiału autorskiego, na repertuar Bonafide 3000 składają się także liczne covery. Wśród nich przeróbki wykonawców tak różnych, jak Depeche Mode czy Nirvana.

W skład grupy wchodzą: Ido Fridman – Abelton, Vocals, Ben Krispin – Guitar, Synth Guitar, Johnny Kay – Drums, Samples, Noam Levinberg – Audio.

Podczas prawie czterdziestopięciominutowego, czwartkowego występu muzycy próbowali elektryzować publiczność, przybyłą głównie na występ Comy. Nie było to zadanie proste – to zderzenie dwóch odmiennych światów. Szkoda, bo izraelczycy dali kawał „kopa”solidną dawką „electro rocka”. Tylko odbiorcy w dużej mierze nie byli do tego typu muzyki przygotowani. Oby jednak do naszego miasta powrócili i wystąpili w dużym klubie dla mnóstwa zainteresowanych ich muzyką fanów. Bo z Bonafide 3000 naprawdę warto się zapoznać.

/fot. Adam Gieras

Zobacz także:

Kamp! i Rebeka w Wytwórni (foto)

MY*CIAA w DOMu (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
5N2C5990
Pogodno w Wytwórni (foto)
KAT_3284_na_glowny
KAT i Roman Kostrzewski w Wytwórni (foto)
Summer Dying Loud 2021 (foto)
1 Komentarz
  • Kubad
    22 listopada 2013 at 16:10

    Co? o czym wy piszecie? Ten zespół to totalna farsa i prztyczek w nos dla wszystkich, którzy kupili bilety na Come i Ukeje. Nie wiem kto ich zaprosił, ale gdyby nie to, że chciałem zobaczyć jak gra gwiazda wieczoru, to poszedł bym do organizatorów po zwrot kosztów biletu, przez występ tego „zespołu”. Nacisnąć play na laptopie to ja też potrafię i machać rękami.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*