Bolewski i Tubis w Monopolis

W piątek, 28 lutego na Scenie ArtKombinatu w Monopolis wystąpi duet Bolewski i Tubis. Cena biletów 60 zł.

„Nasza muzyka to niespotykane połączenie songwritingu i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedziliśmy w ramach trasy koncertowej promującej nasz album „Lunatyk” (premiera miała miejsce 9 marca 2018 roku).

Zaskakujący pierwiastek improwizacji, sprawia, że nasza muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop lub pop alternatywny w odważnej improwizowanej odsłonie. Zagraliśmy m.in. na: Enea Spring Break 2019, Songwriter Łódź Festiwal, Manu Summer Jazz Syndays, Muzyka Zaklęta w Drewnie – Kraków, Dąbskie Wieczory Filmowe, Prom Kultury – Saska Kępa, a także: Teatr BOTO – Sopot, Blue Note – Poznań, Teatr Mały w Łodzi, Radio Łódź, Radio Lublin, Kwadratowa – Gdańsk i wielu klubach w całej Polsce.

To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a na scenie tworzymy tyle dźwięków ile musiałby zagrać kwartet.

Płyta „Lunatyk” została ciepło przyjęta zarówno przez publiczność, jak i dziennikarzy muzycznych. Z utworami z naszej pierwszej płyty gościliśmy na antenie, m.in.: „Trójki”, „Jedynki”, TVP Polonia, CGM, TVP Kultura, TVP 1, Radia Łódź, Radia Gdańsk, Liście Przebojów Radia RDC, Radia PIK Bydgoszcz, Radia Lublin, Radia Koszalin. W listopadzie 2019 roku zarejestrowaliśmy utwory na drugą płytę długogrającą „Bez końca”, która ukaże się w 2020 roku.”

Bolewski i Tubis – duet jakiego jeszcze nie słyszeliście!
Radosław Bolewski – perkusja, wokal
Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy

Link do sprzedaży:
https://scena-lodz.vectorsoft.pl/MSI/mvc?sort=Flow&date=2020-02-28&dateStart=0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *