Bokserskie jubileusze w UKS Boks-Tur

V_108Po raz dwudziesty Uczniowski Klub Sportowy „BOKS-TUR” zorganizował Konfrontacje Sportów Walki w swojej sali przy ulicy Siewnej 15. Tym razem oprócz gospodarzy i innych łódzkich zawodników udział w zawodach wzięli zawodnicy klubu sportów walki COPACABANA z Konina.

 
Najciekawszym pojedynkiem był twardy bój bokserski w wadze półciężkiej pomiędzy reprezentantem gospodarzy, brązowym medalistą MP- Sebastianem Palusem, a jego imiennikiem Rachutem, Mistrzem Polski z Konina. Minimalnie 59:58 wygrał dużo bardziej doświadczony zawodnik gości.

Walki bokserskie na naprawdę wysokim już poziomie na początku sezonu stoczyli: Daniel Leszner pokonując Adama Krasińskiego, Adam Marchewa remisując z toczącym pięćdziesiątą walkę w karierze -Łukaszem Morawskim oraz dziewczyny: Marta Leszner z kadrowiczką – Karoliną Owczarz i młodziutka Eliza Graczyk z inną kadrowiczką-Natalią Biernasiak. Walki pań nie były punktowane. W innych walkach zwycięstwa odnieśli: Damian Poznańczyk, Piotr Szmajda, Norbert Opaliński, Adrian Szadowiak, Michał Marcula i Mateusz Nowak z BOKS-TUR i Patryk Flis z Konina. 

V_109

W trakcie zawodów Zarząd UKS „BOKS-TUR” i jego sponsorzy udekorowali pozłacaną statuetką obchodzącego 35-lecie działalności w boksie trenera i jednocześnie prezesa ich Klubu, Zbigniewa Turskiego. Członkowie Klubu i publiczność gremialnie życzyli mu wielu kolejnych jubileuszy. 
 
Zobacz także:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *