sipr_220214-0966

W piątek, 24 kwietnia o godz. 21 w Łączniku rozpocznie się koncert grupy BOKKA. Bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży, 39 zł w dniu imprezy.

Bez wątpienia najbardziej niezwykły projekt roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Debiutujący zespół, który od początku działa incognito. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swojąmuzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich
osiągnięcia czy historię.

Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacjijest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnierozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI. Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy.

Świetne recenzje w polskiej i zagranicznej prasie (np. znakomity portal Pitchfork), wyprzedana debiutancka trasa koncertowa w Polsce w salach 800+, zaproszenia na festiwale (m.in. Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, Free Form Festival, GoodFest, The Great Escape (UK), to niezwykłe osiągnięcia jak na formację, która istnieje od niedawna.

Pierwszy singiel BOKKI „Town Of Strangers” został zmasterowany w Londynie przez słynną MandyParnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, Paula McCartneya, etc., a teledysk na You Tube ma już ponad milion odsłon.

Zobacz także:

BOKKA – wywiad z zespołem

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jeru-lodz-poster
Jeru The Damaja w New Yorku
young
Young Stadium Club w Scenografii
Zalewski w Manufakturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*