EwaSonnenburgBogmordu1 grudnia na deskach Teatru Powszechnego zostanie wystawiony spektakl Bóg Mordu. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Powszechny”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy wsobotę (30 listopada), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawszy maile. UWAGA! Każde z zaproszeń kosztuje symboliczną złotówkę od osoby.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od aza1… i aleksandramr…

Bóg mordu to mistrzowsko skonstruowana opowieść o – z pozoru – niewinnym spotkaniu dwóch małżeństw, których synowie wdali się w bójkę. Konfrontacja ta przeradza się w otwarty konflikt, który odsłania hipokryzję postaci i obnażając ich prawdziwą naturę prowadzi do nieoczekiwanego finału. Sztuka uznawana przez krytykę za najlepszy tekst autorki, od momentu powstania w 2007 roku wystawiona była kilkadziesiąt razy m.in. w ThéâtreAntonie w Paryżu, Schauspielhaus w Zurychu, Berliner Ensemble, a także na West Endzie i Broadwayu. Sztuka zdobyła również wiele prestiżowych nagród w tym Tony Awards dla Najlepszej Sztuki i Laurence Olivier Award dla Najlepszej Nowej Komedii 2009 roku.

Na podstawie tekstu Yasminy Rezy Roman Polański wyreżyserował film Rzeź.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_brancz
Brancz w Teatrze Powszechnym (zakończony)
Maria Skłodowska-Curie w Heliosie (zakończony)
zespol
Karnet na rundę wiosenną Widzewa (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*