BW_16Od 31 marca przez kolejne trzy miesiące legendara ekspozycja – Body Worlds & The Cycle of Life – oryginalna wystawa, twórcy techniki plastynacji dr. Guntera von Hagens będzie gościć w Porcie Łódź. Wstęp:od  25 zł – (sprzedaż on-line od 30 marca).

Body Worlds & The Cycle of Lifeto niezwykle fascynująca, jedyna w swoim rodzaju anatomiczna wystawa, którą miało szansę podziwiać już ponad 43 milionów odwiedzających w ponad 110 miastach na całym świecie. Ekspozycja od ponad 20 lat rozbudza ogromne emocje i skłania do refleksji nad życiem, to niesamowite spotkanie z człowieczeństwem, a przez to z samym sobą.  Do grona zachwyconych widzów należą m.in. przedstawiciele nauki, kultury oraz największe gwiazdy światowego formatu takie jak: Demi Moore, Nicole Kidman, Gary Oldman, Jean-Paul Gaultier czy Dustin Hoffman. 

BW_11

Body Worlds & The Cycle of Life to publiczna ekspozycja anatomiczna poświęcona niezwykłej historii jaką jest cykl życia człowieka. Ponad 150 eksponatów, pozwala na bardzo szczegółowe poznanie ludzkiego organizmu. Zwiedzający mają niespotykaną wcześniej szansę na poznanie zmian jakie zachodzą w ludzkim ciele – od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość, aż po jesień życia.

bodyworlds

Dzięki innowacyjnemu procesowi plastynacji, który został wynaleziony i opatentowany przez dr. Gunthera von Hagensa, odwiedzający mają możliwość podziwiać wewnętrzne piękno naszego ciała, zajrzeć do najskrytszych zakamarków ludzkiego organizmu. Wystawa ukazuje zwiedzającym jak finezyjne jest nasze ciało, jak jest czułe oraz wrażliwe. To wspaniała okazja aby zobaczyć wnętrze ludzkiego ciała. Ekspozycja jak żadna inna, zmienia postrzeganie samych siebie. Zwiedzający mają wrażenie poruszania się po trójwymiarowym atlasie anatomii oraz mogą dowiedzieć się, jak skomplikowany, piękny, ale też kruchy jest nasz organizm.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Dzień Wolnej Sztuki 2019
OFF_Maraton_Malarski_foto1
Łódzki Maraton Malarski
MML_prace_konserwatorskie_1
Renowacje obrazów Samuela Hirszenberga (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*