IMG_1759W sobotę, 13 lutego o godz. 20 w Klubie Żarty Żartami wystąpi Bobby The Unicorn. Bilety: 15 zł – w dniu koncertu. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bobby”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (11 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Bobby The Unicorn to solowy projekt Darka Dąbrowskiego. W 2012 Pojawia się „The Bravery” EP , darmowe nagrania bez żadnej promocji na stałe utrzymały się w czołówce odsłuchań polskiego bandcampa. 23.05.14 ukazała się debiutancka płyta ,,Utopia” nakładem Thin Man Records

Projekt Bobby The Unicorn pojawił się m.in. na : Open’er Festival, Halfway Festival, OFF Festival, Soundrive Festival, Spring Break Showcase Festival, OFF Camera Festival Projekt Bobby the Unicorn został również zaproszony w 2015 do stworzenia muzyki na Narodowe Czytanie „Lalki”, a wraz z zespołem wystąpili Jan Peszek oraz Jerzy Bończak. Bobby the Unicorn na żywo występuje z zespołem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bubbleology
Bubbleology w Manufakturze (zakończony)
IMG_7048
Marika w Wytwórni (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*