Bob One & Jam Vibez feat Deer

3 września o godz. 22 w Jazzdze rozpocznie się niezwykła impreza reggae – dancehall – dub – raggamuffin. Mistrzami mikrofonu tego wieczora będą Mighty Bob One, oraz boski Deer. Poza tym Jam Vibez, co oznacza dużo raggamuffin z domieszką digital dubu.

  

Bob One – Wokalista soundsystemu Rub Pulse. Działa na scenie reggae od 2001 roku, kiedy to założył soundsystem Rainbow Hi-Fi. Lata 2001-2003 to imprezy z Rainbow Hi-Fi (Bob One & JAHdas) na Slasku i w calym kraju. Po…d koniec 2003 roku Bob One jako wokalista przyłącza się do soundsystemu Rub Pulse, z którym m.in. wspiera polska trasę Gentlemana oraz występy Tippa Irie & G-Vibes, Bassrunner Tribe, Big Famili i wielu innych.

W czerwcu 2005 r. w wydawnictwie Siódemki.com ukazuje się jego debiutancki singiel – nagrany z Kadubra „Salam”. Utwór zostaje powerplayem Radia Bis, a jego remiks pojawia się na płycie WWS „RMX-1000”. W tym samym roku na świat wychodzi proroczy niestety numer „Kaczor”, który staje się hitem okresu wyborczego. Początek 2006 to dla Bob One’a przede wszystkim płyta legendy brytyjskiego dubu JAH FREE – „Pillar od Salt”, na której pojawia się jego utwór „Złość i Szaleństwo”. Wkrótce później wraz z drugim wokalista Rub Pulse’u Da Bassem oraz Broda, Reggaeneratorem, Pablopavem, i Zabójczym nagrywa utwór „Familijna Komitywa” na płytę Habakuka „4life”.  

Razem z Da Bassem także, pod czujnym okiem Pioneara z Germaican Records nagrywają utwór „Sensimilla” na składankę „Polski Ogien”. Bob One wspólnie z Juniorem Stressem, Ras Luta, Grizleem oraz Pionearem wyrusza na trasę promocyjna płyty (maj 2006). Miesiąc później ukazuje się reedycja singla „Korupcja” Juniora Stressa z utworem „Dub Afrodyzjak” nagranym przez Bob One’a wspólnie z Kadubra. Bob One regularnie nagrywa i koncertuje. Oprócz Rub Pulse’u i solowej działalności, koncertuje z Wszystkimi Wschodami Słońca. Jego ostatniego utworu „Czasem” można posłuchać na 12-calowym winylu wydanym przez Siodemki.com.

17 listopada 2008 okazała się jego pierwsza solowa płyta „JEDEN”. W lutym 2009 roku Bob One pojawia się gościnnie w kilku utworach na płycie Basa i Miuosha „Fandango Gang”. na albumie znalazły się też utwory, do których artysta wyprodukował muzykę, w tym singlowy „Jestem sobą”. W kwietniu 2009 ukazuje się płyta Hemp Gru „Droga” na której można usłyszeć gościnny udział Bob One’a w utworze „Właśnie tak”. W maju 2009 magazyn Free Colours ogłosił wyniki swojego plebiscytu, w którym Bob One został wybrany wokalistą roku 2008.

Wstęp na imprezę wynosi 10 zł. patronem medialnym jest Plaster Łódzki. 

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *