BLISKOPOLA-NOWA-PLYTA-TLO-NA-FB-5-KWIETNIAW piątek, 5 kwietnia o godz. 20:30 rozpocznie się koncert grupy Blisko Pola. Gościnnie wystąpią m.in. Łukasz Lach z L.Stadt, Marcin Pryt z 19 Wiosen i Wojtek Michalec z CKOD. Bilety: 15 zł (sam wstęp) / 35 zł (wstęp + egzemplarz płyty).

Impreza związana jest z wydaniem nowej płyty grupy zatytułowanej „odkąd odpływamy ogień ogromny ogród”. Premierowo zaprezentowany zostanie również najnowszy teledysk zespołu, zrealizowany przez Karin Hammer z Wiednia.

Blisko Pola – Grupa powstała w 2008 roku z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Piotra Kwietniewskiego. W składzie, który wykrystalizował się po godzinach prób, spotkań i wojaży występują: altowiolistka Ewa Kozioł (absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu), grający na klarnecie i syntezatorze Paweł Cieślak (TRYP, Fonovel, Almost Dead Celebrities, 11), w którego studiu zarejestrowano materiał na debiutancką płytę (http://bliskopola.bandcamp.com/) oraz Piotr Gwadera (bębniący w niezliczonej ilości projektów,między innymi w L.Stadt).

Piotr Kwietniewski – gitara/wokal
Ewa Kozioł – altówka
Paweł Cieślak – klarnet/syntezator
Piotr Gwadera – bębny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
vespa
Vespa w Żarty Żartami
stornprntyr
Penetration, S.T.O.R.N., Hit N’ Run w Stereo Krogs
Wirtualna Wytwórnia Jazzu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*