bliskopolaW sobotę, 18 stycznia o godz. 20 w Szóstej Dzielnicy wystąpi grupa Blisko Pola. Podczas imprezy zostanie również zaprezentowany interaktywny klip. Wstęp wynosi 10 zł.

Prezentacja videoklipu autorstwa Rafała Żarskiego będzie wyjątkowa, bo odbędzie się równocześnie w Szczecinie i Łodzi,  a właściwie Łódź będzie w Szczecinie a Szczecin w Łodzi.

Blisko Pola – rocznik ’08, w składzie, który wykrystalizował się po godzinach prób, spotkań i wojaży występują: altowiolistka Ewa Kozioł (absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu), grający na klarnecie i syntezatorze Paweł Cieślak (11, naczelny łódzki producent płytowy) oraz Piotr Gwadera (bębniący w niezliczonej ilości projektów, m.in w L.Stadt). Kwartet z gracją i wielkim uczuciem łączy jazz z ambientem, trans z folkiem, psychodelię z kameralistyką. Blisko Pola zabiera słuchacza w eteryczną i bezpretensjonalną wyprawę po najbardziej intymnych zakamarkach stworzonego przez siebie świata.

http://bliskopola.bandcamp.com/

Rafał Żarski – rocznik ’89, wideo – eksperymentator, twórca  krótkometrażowych form filmowych, instalacji, obiektów.  obecnie student multimediów na Akademii Sztuki w Szczecinie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
botti
Chris Botti w Wytwórni
karuzela2
Karuzela w New Yorku
gmf2015
Geyer Music Factory 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*