press_shotW piątek, 30 listopada o godz. 21 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się impreza z Black Sun Empire.

Black Sun Empire to artyści reprezentujący wszystko, co najlepsze w ciemnych odmianach drum’n’bassu. Współtworzą go pochodzący z Holandii bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku. Dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań, wyklarowali swój styl i zdecydowali się działać jako BSE. Przez wszystkie lata twórczości, poza licznymi singlami, wydali cztery pełne albumy, dzięki którym zyskali uznanie sięgające daleko poza granice Niderlandów. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu.

Black Sun Empire współpracuje z takimi artystami, jak Noisia i State of Mind. Prowadzą własne wytwórnie płytowe (BSE Recordings, oBSEssions, Shadows of The Empire), wciąż pracując nad nowym materiałem i występując na całym globie, przez co zyskują miano jednej z najbardziej pracowitych grup.

Bilety:
Cena: 25 zł/ 29 zł / 35 zł. Ilość wejściówek w każdej puli jest ograniczona.
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl .

Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
eart
Eachtra – Celtycka Podróż w Teatrze V6
lutownica
Pi, AveCaesar i Lutownica w Żarty Żartami
Koncerty w Łodzi – czerwiec 2021

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*